Zamówienia złożone do 15:00 wysyłamy tego samego dnia 📦

Kij do makramy 4 rozmiary

W magazynie

4,50 7,00 

Kij do makramy w czterech najbardziej popularnych rozmiarach. Dostępne długości: 40, 45, 55 i 65 cm.
Clear

Zdobądź 5 punktów.

Ilość
Porównaj

Sztuka wyplatania ze sznurków wraca do łask. Makramy doskonale wpasowują się we wnętrza utrzymane w modnym stylu boho. Coraz więcej osób traktuje to rzemiosło jako swoje hobby – tworzy niesamowite ozdoby, które nierzadko sprzedaje. Jeśli chcesz samodzielnie wykonywać dekoracje na ścianę, kwietniki, kosze, lampiony i wiele innych, poznaj techniki na warsztatach stacjonarnych albo online. Zaopatrz się w wykonany z bawełny z recyklingu sznurek, kij do makramy i inne akcesoria. Zacznij tworzyć piękne ozdoby, które będą cieszyć oko.

Kij do makramy – niezbędne akcesorium

Drzewo brzozowe to doskonały materiał, z którego wyprodukowane są dostępne w naszej ofercie kije do makram. Drążki mają średnice 22 milimetrów. Znajdziesz je w czterech najpopularniejszych długościach: 40, 45, 55 oraz 65 cm. Na końcach jest łagodnie zakończony. Kij do makramy nie wymaga dalszej obróbki i możesz go od razu wykorzystać do tworzenia dekoracji. Zaopatrz się w wysokiej jakości sznurek z certyfikatem OEKO – TEX Standard. Przydadzą Ci się także ostre nożyczki. Wykorzystaj kije do makramy i wykonuj najróżniejsze wzory ściennej dekoracji.

Kij do makramy – klasyczne makramy, łapacze snów, piórka albo listki

Drzewo brzozowe może posłużyć jako podstawa do wykonania wielu Twoich prac. Kije do makramy sprawdzą się przy wyplataniu różnych splotów oraz ozdób ze sznurka do rozczesywania albo rafii. Możesz wykorzystać je przy tworzeniu łapaczy snów albo posłużyć się obręczami, dostępnymi w sześciu rozmiarach. Kije do makram sprawdzą się także do wykonania dekoracji z piórami albo listkami. Drążek jest gotowy do użycia, ale możesz je przemalować na dowolny kolor albo stworzyć efekt podstarzałego drewna. Dobierz odpowiedni sznurek i zacznij wyplatać swoje własne makramy. Na początku możesz napotkać trudności, ale z czasem będzie Ci szło coraz sprawniej. Daj się wciągnąć!

Waga 01 kg
Wymiary brak
Rozmiar kija

35 cm, 40 cm, 45 cm, 55 cm, 65 cm

Możesz lubić także…

Back to Top
pl_PLPolski