Zamówienia złożone do 15:00 wysyłamy tego samego dnia 📦

SZUKAJ

Makarma dla początkujacych od A do Z kompletny kurs makramy online z materiałami.

Witaj w sznurkowym świecie Deco Eco

Witaj, mam na imię Aneta i chciałabym Cie zaprosić do mojego świata tworzonych z pasji dekoracji handmade. Ponad 3 lata temu powstała we mnie ogromna chęć zmiany swojego życia, ograniczenie negatywnych bodźców i bodźców w ogóle. Pragnienie przebywania w środowisku, które jest twórcze, wspierające. Obudziła się we mnie chęć by żyć świadomie, uważnie i powoli.
Odpowiedzią na to stał się powrót do dzieciństwa i sięgniecie wgłąb siebie. Okazało się, że to co tworzę przynosi mi ogromną radość i szczęście a dodatkowo spotyka się z pozytywnym odbiorem.
Od 2020 roku zorganizowałam ponad 140 warsztatów stacjonarnych w największych miastach w Polsce. Przeszkoliłam ponad 1400 uczestniczek. Część z nich, zarażona pasją do plecenia, poszła dalej i zaczęła prowadzić swoje konta na Instagramie i/lub Facebooku oraz sprzedawać swoje prace.
Jeśli chcesz poznać nowe terminy i miasta w których będę w najbliższym czasie wejdź w zakładkę Warsztaty i poznaj szczegóły.

Niestety nie jestem w stanie dotrzeć wszędzie ze swoim kursem, dlatego postanowiłam stworzyć wersję online “Warsztaty Makrama dla początkujących od A do Z“. To ponad 5h lekcji podzielonych na 6 modułów. Kurs jest z materiałami – wykonasz aż 3 dekoracje, a w ostatnim module dowiesz się jak zarabiać na makramie. Dostęp do platformy z kursem otrzymujesz aż na rok. Polecam 🙂

Od 2020 roku oferuję w swoim sklepie również sznurki i akcesoria do makramy i szydełka.
Od 2021 roku prowadzę także kanał Youtube oraz grupę na Facebooku,
referencje
Back to Top
pl_PLPolski