Program lojalnościowy dla stałych klientów 👉 Zbieraj punkty i wymieniaj je na złotówki 🎯
aneta foto male

Witam w Deco Eco

Witaj, mam na imię Aneta i chciałabym Cie zaprosić do mojego świata tworzonych z pasji dekoracji handmade. Rok temu powstała we mnie ogromna chęć zmiany swojego życia, ograniczenie negatywnych bodźców i bodźców w ogóle. Pragnienie przebywania w środowisku, które jest twórcze, wspierające. Obudziła się we mnie chęć by żyć świadomie, uważnie i powoli.
Odpowiedzią na to stał się powrót do dzieciństwa i sięgniecie wgłąb siebie. Okazało się, że to co tworzę przynosi mi ogromną radość i szczęście a dodatkowo spotyka się z pozytywnym odbiorem.
W 2020 roku zorganizowałam ponad 60 warsztatów stacjonarnych w największych miastach w Polsce. Przeszkoliłam ponad 700 uczestniczek. Część z nich, zarażona pasją do plecenia, poszła dalej i zaczęła prowadzić swoje konta na Instagramie i/lub Facebooku oraz sprzedawać swoje prace.
Jeśli chcesz poznać nowe terminy i miasta w których będę w najbliższym czasie wejdź w zakładkę Warsztaty i poznaj szczegóły.

Niestety nie jestem w stanie dotrzeć wszędzie ze swoim kursem, dlatego postanowiłam zrobić wersję online “Warsztaty Makrama dla początkujących“, a także “Duży liść ze sznurka online” i “Łapacz snów online“. Tłumaczę w nich jak wykonać dekorację od początku do końca, omawiam i dokładnie pokazuję sploty. Dostęp jest nieograniczony, można cofać, przewijać itp. Polecam 🙂

Od 2020 roku oferuję w swoim sklepie również sznurki i akcesoria do makramy i szydełka.
referencje
Back to Top
pl_PLPolski