Obrazy strukturalne - warsztaty

stacjonarne w Warszawie i Łodzi

Duży obraz strukturalny w zaledwie 3h?

Nauczę Cię od podstaw jak tworzyć duże obrazy strukturalne

nawet jeśli nigdy tego nie robiłaś i nie wiesz czy masz talent

Obraz przedstawia warsztaty rękodzielnicze w Warszawie, gdzie uczestnicy tworzą obrazy strukturalne, eksperymentując z różnymi technikami. Fraza kluczowa: Obrazy strukturalne warsztaty Warszawa.

Jeśli myślisz, że malowanie czy tworzenie obrazów nie jest dla Ciebie, bo nie masz talentu, to po tych warsztatach wyrzucisz na zawsze z głowy to niewspierające przekonanie.

Dla kogo są te warsztaty?

O warsztatach

Mam na imię Aneta. Od 4 lat wraz z mężem prowadzę kursy stacjonarne z rękodzieła  w całej Polsce.Przeszkoliłam ponad 3000 osób, przeprowadziłam ponad 300 warsztatów. Szkolę indywidualnie, w firmach oraz instytucjach państwowych.

Dziś zapraszam na wyjątkowe warsztaty malowania obrazów 3D, gdzie nauczysz się tworzyć przepiękne i modne dzieła sztuki.

To nie tylko okazja do nauki, ale także sposób na relaks i oderwanie się od codzienności. Po zajęciach będziesz gotowy/gotowa do samodzielnego malowania w domu.

Dołącz do inspirujących warsztatów i otwórz drzwi do fascynującego świata malarstwa 3D!

Uczestnicy warsztatów w Warszawie pracują nad obrazami strukturalnymi, używając farb, płócien i specjalistycznych narzędzi. Fraza kluczowa: Obrazy strukturalne warsztaty Warszawa.

Opinie o naszych kursach

Deco Eco - warsztaty rękodzieła
5.0
Na podstawie 176 opinii
powered by Google
Anna WojtasińskaAnna Wojtasińska
12:02 21 Jul 24
Super warsztaty, profesjonalnie przeprowadzone, dużo praktycznych informacji.Polecam👍
AnnaAnna
20:56 11 Jul 24
Warsztaty przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadzący Przemek zna się na rzeczy, sama prowadzę warsztaty (z innej dziedziny) i widziałam w prowadzącym pełen profesjonalizm, na którym mi bardzo zależało.Na spotkaniu można było zadawać pytania, na które w moment dostawało się odpowiedź. Polecam z całego serca, mogłam zrobić krok w w stronę nowych umiejętności ☺️
Natalia BeraNatalia Bera
14:07 07 Jul 24
Byłam na warsztatach z gipsu polimerowego. Bardzo polecam!!!!! Szybka nauka konkretnej techniki. Bardzo twórczo i sympatycznie spędzony czas. 🙂
Helena Łaniecka-PedaHelena Łaniecka-Peda
22:40 04 Jul 24
Wspaniałe warsztaty, ciepła i konkretna trenerka Aneta zdradza wszystkie tajniki wykonywania lastryko i liści z rafii. Czas minął szybko i miło. Dziękuję z całego serca. ❤️
Agata TakoAgata Tako
21:40 03 Jul 24
Warsztaty mega ciekawe. Dowiedziałam się dużo ważnych i konkretnych informacji. Od teraz tworzenie świec sojowych będzie jeszcze większą przyjemnością 🙂 Polecam
ola sadowskaola sadowska
08:44 01 Jul 24
Brałam udział w warsztatach ze świec sojowych. Jestem bardzo zadowolona, jak najbardziej polecam!😊
js_loader

Co będziesz robić?

Zapewniam, że na warsztatach będziesz swietnie się bawić, tworząc wyjątkowy obraz strukturalny. Oto skrócony plan warsztatów:

Część teoretyczna

Część praktyczna obejmuje stworzenie dużego obrazu 50 cm x 70 cm

Moją misją jest pokazać Ci jak wiele radości możesz czerpać z tworzenia oraz udowodnić, że sztuka, zwłaszcza abstrakcyjna jest absolutnie dla każdego.

Obraz przedstawia uczestników warsztatów w Warszawie, tworzących obrazy strukturalne przy użyciu różnorodnych technik i materiałów. Fraza kluczowa: Obrazy strukturalne warsztaty Warszawa.

Co otrzymasz w ramach warsztatów z obrazów 3D?

Wrócisz do domu z obrazem, który śmiało powiesisz w salonie.

Warsztaty przy winie? Tak! Chilluj i maluj!

Wino białe, czerwone i przekąski bez limitu!

Obraz przedstawia warsztaty w Warszawie, gdzie ludzie tworzą obrazy strukturalne, używając farb, pędzli i różnych narzędzi. Fraza kluczowa: Obrazy strukturalne warsztaty Warszawa.

Najczęściej zadawane pytania

Deco Eco to przede wszystkim praktyczne szkolenia z solidną dawką wiedzy merytorycznej. Naszym celem jest przekazać wiedzę na warsztatach w taki sposób, żeby każdy uczestnik/uczestniczka mógł/mogła po nich działać samodzielnie. Przekąski są miłym dodatkiem, a kieliszek wina ma uwolnić Twoją kreatywność.

Oczywiście! Zapewniam, że będzie to dla Was świetna zabawa. Poza tym robienie wspólnie nowych rzeczy pozytywnie wpływa na relacje.

Tak! Podarowanie komuś wstępu na warsztaty to wspaniały prezent. Kup go w naszym sklepie i podaj imię i nazwisko osoby obdarowanej. Voucher wysyłamy mailem w pliku PDF.

Absolutnie nie! Nawet jeśli ostatni raz malowałaś w szkole podstawowej, nic nie szkodzi. Malowanie ma Cię przede wszystkim bawić, odkryjesz ponownie dziecięcą radość w mieszaniu kolorów i doznasz dziecięcej beztroski.

Po pierwsze, może masz tylko nie wiesz, że masz. Może to tylko Twoje przekonanie, powtarzane przez lata jak mantra.
Od razu uspokajam, że nie trzeba go mieć. Na moich warsztatach będziesz tworzyć intuicyjnie. Wybierzesz sobie odpowiednią dla siebie technikę i kolory odpowiednie do swojego wnętrza czy aktualnego nastroju.

Gotowy obraz zabierasz od razu do domu, żeby móc się nim cieszyć.

Nie, warsztaty są tylko dla dorosłych.

Na zdjęciu widać uczestników warsztatów rękodzielniczych w Warszawie, zajmujących się tworzeniem obrazów strukturalnych. Fraza kluczowa: Obrazy strukturalne warsztaty Warszawa.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Obrazy strukturalne - warsztaty w Warszawie

  • Warszawa sobota 3.08.24 g. 18:00 - 21:00
    299 zł

    Warsztaty z obrazów strukturalnych Warszawa - Punkt Pełni ul. Ptasia 2 lok. 48 - każda zapisana uczestniczka otrzyma wskazówki dotarcia do sali.

Twoja inwestycja

tylko 299 zł

Za kurs możesz zapłacić teraz lub zapisać się przez formularz. 

lub

Zapisz się przez formularz ⤵️

(w kilkanaście sekund po zapisaniu się otrzymasz mailem wszystkie informacje)

✔️ możesz też zapisać się przez messenger – ikonka pojawi się w prawym dolnym rogu tej strony

✔️ lub telefonicznie ☎️ 880013157