Konsultacje i zamówienia ☎️ 880013157

Wybierz miłe w dotyku i miękkie sznurki do makramy, plecione lub skręcane, doskonałe do wykonania piór, listków i breloków. Wykonane są w całości z bawełny pozyskanej z recyklingu. Są bezpieczne dla zdrowia i najwyższej jakości. W ofercie znajdziesz także dużo akcesoriów przydatnych w wykonaniu makram, huśtawek, kwietników i wielu innych ozdób, a także warsztaty, na których nauczysz się wykonywać dekoracje. Wystarczy odpowiedni sznurek do makramy i trochę chęci, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. Zacznij już dziś przygodę z rzemiosłem.

Zobacz więcej

Sznurki do makram – plecione

W ofercie znajdziesz propozycję materiałów do wyplatania dekoracji na ściany, poszewek, maskotek oraz kwietników. Sznurki do makramy są wykonane z bawełny, w wersji premium w 100 %. Klasyczne posiadają poliestrowy rdzeń. W obu przypadkach środek jest w tym samym kolorze, aby żadne nitki w innym odcieniu nie popsuły efektu Twojej pracy. Sznurki do makram posiadają certyfikat OEKO – TEX Standard. Nie zawierają szkodliwych substancji i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Dostępne są w wersji, sznurek do makramy 3 mm i sznurek do makramy 5 mm. Długość motków wynosi 100 m. W ofercie znajdziesz je w wielu pięknych kolorach.

Sznurek do makramy – skręcany

Do wykonania łapaczy snów, breloków oraz piór i listków przyda Ci się skręcany sznurek do makramy, który bardzo łatwo się rozczesuje. Wykonany jest w całości z bawełny pozyskanej z recyklingu. W ofercie znajdziesz szeroki wybór motków różnych grubości (3,4 albo 5 mm) oraz długości. Możesz wybierać wśród wielu kolorów – od naturalnych beżowych, przez niebieskie, zielone oraz czerwone i czarne. Sznurki do makram możesz wykorzystać do wielu swoich prac. Przy ich użyciu wykonasz kwietniki, huśtawki, chwosty oraz mandale, które dodatkowo możesz ozdobić drewnianymi koralami. Jeśli chcesz nauczyć się wykonywać poszczególne dekoracje, to zapisz się na warsztaty stacjonarne albo online.


Sprzedaż sznurków Deco Eco została zakończona.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Back to Top