Zapisy na warsztaty ☎️ 880013157
warsztaty z makramy deco eco

Warsztaty z makramy dla firm i instytucji

Warsztaty z makramy dla Twojej firmy lub instytucji publicznej.

Jeśli szukasz
✔️ szkolenia dla swoich pracowników, które da im nową pasję,
✔️ urozmaicenia imprezy firmowej/integracyjnej,
✔️ kursu który rozwinie nowe kompetencje instruktorów w placówce publicznej,
✔️ lub po prostu chcesz podarować kurs rękodzieła swoim pracownikom,
to z przyjemnością i zaangażowaniem poprowadzę u Ciebie warsztaty.

Kursy przygotowuję pod indywidualnie wytyczne.
Zapewniam wszystkie materiały.

Warsztaty z makramy dla początkujących prowadzę najczęściej:

✔️ w warsztatach terapii zajęciowej (WTZ)

✔️ w kołach gospodyń wiejskich

✔️ w firmach prywatnych

✔️ w fundacjach i stowarzyszeniach

✔️ w firmach państwowych

✔️ w szkołach jogi

Oprócz tego w każdy weeknd jeżdżę po Polsce i szkolę grupy składające się z osób prywatnych. Sama organizuję warsztaty tzn. zbieram chętnych oraz wybieram salę. Terminy warsztatów dla klientów indywidualnych możesz sprawdzić klikając w przycisk.

IMG 9460 2

Warsztaty stacjonarne czy online?

Szczerze mówiąc wolę warsztaty stacjonarne. Rękodzieło zdecydowanie lepiej wychodzi, gdy ktoś, kto stoi obok pokaże wszystko, a jeśli trzeba pokieruje dłońmi uczestniczki.

Nie znaczy to jednak, że nie prowadziłam już kursów online. Jeśli preferujesz taką formę, to wspólnie ustalamy na jakiej platformie mają odbyć się warsztaty i działamy 🙂

warsztaty z makramy dla początkujących deco eco

Warsztaty w pracy czy po pracy?

To ty decydujesz o formie. Czy mam rozwinąć kompetencje Twoich pracowników? Czy ma być na totalnym luzie i chcesz, żeby Twoi współpracownicy poznali makramę jako urozmaicenie wyjazdu integracyjnego lub firmowej imprezy.

To nie muszą być warsztaty z makramy. Jeśli planujesz takie szkolenie w swojej firmie lub instytucji, to mogę zaproponować wykonanie kwietnika, lampionu, lustra, torebki, pięknych bawełnianych liści itp. Wybór należy do Ciebie.

Co z materiałami?

To może być kłopotliwe, kiedy chcesz zorganizować szkolenie i musisz jeszcze martwić się o zapewnienie materiałów, ponieważ nie leży to w gestii prowadzącego. Tym bardziej, jeśli nie orientujesz się w temacie i ryzyko kupna czegoś co nie będzie się nadawać generuje dodatkowy stres.

Zawsze podchodzę do tematu kompleksowo. Na co dzień prowadzę swój sklep z materiałami dla rękodzielniczek, więc zapewniam wszystko co jest potrzebne na warsztaty.

To naprawdę dobry czas na naukę rękodzieła ze sznurka. Makrama jest teraz bardzo popularna. Temat tej dekoracji pojawia się co jakiś czas w TV, a regularnie w Telewizji śniadaniowej np. tu lub tu.

 

Zainteresowany/a?

Napisz do mnie, a najlepiej zadzwoń. Powiedz mi czego oczekujesz od mojego kursu, a ja dopasuję wszystko tak, żeby każda ze stron była zadowolona.

Wystawiam faktury VAT. Rozliczam się przelewem przed lub po warsztatch.

Dla uczestniczek/uczestników kursu wystawiam certyfikaty.

☎️ 880013157
📩 [email protected]

Back to Top