Program lojalnościowy dla stałych klientów 👉 Zbieraj punkty i wymieniaj je na złotówki 🎯

Makrama to sztuka wiązania sznurków, znana jeszcze w starożytności. Była niezwykle popularna w latach 70. XX wieku, a teraz wraca do łask. Doskonale wpisuje się we wnętrza utrzymane w stylu boho. Dzięki niej stworzysz piękne dekoracje ścienne, a także firanki, kwietniki, abażury, serwetki, narzutki, biżuterię i wiele więcej. Wystarczy trochę praktyki, aby nauczyć się technik. Warsztaty z makramy to doskonały sposób, aby poznać podstawy tej sztuki. Zapisz się już dziś!

Kurs makramy – zacznij tworzyć piękne dzieła sztuki

Poznaj techniki wiązania sznurków i stwórz własny kwietnik. Warsztaty makramy to świetny sposób, aby zacząć przygodę z kreatywnym rzemiosłem. Kurs przygotowany został z myślą o osobach, które nie mają żadnego doświadczenia i chcą się nauczyć techniki od podstaw. Warsztaty z makramy to 3-godzinne szkolenie, na którym dowiesz się wszystkiego o sznurkach oraz nauczysz się odmierzać materiał, aby starczyło na całą pracę. W trakcie zajęć powstanie coś niezwykłego – Twoja pierwsza, samodzielnie wykonana makrama. Warsztaty odbywają się w wielu miastach. Sprawdź, kiedy są organizowane w Twojej okolicy i zapisz się już dziś.

Warsztaty makramy – wspaniale spędzony czas

Kurs makramy trwa 3 godziny i w jego trakcie poznasz niezbędne podstawy techniki oraz wykonasz kwietnik, który będziesz mogła zabrać do domu. Otrzymasz niezbędne materiały (autorskie sznurki z mojego sklepu) i może zarazisz się pasją. Warsztaty makramy to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółką albo córką. Otrzymacie rabat przy zapisie oraz napijecie się dobrej kawy. Na końcu dostaniecie certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu. Kurs makramy to świetny sposób, aby zacząć tworzenie własnych dekoracji. Dalsze rozwijanie nowego hobby zależy tylko od Ciebie. Zapisz się na warsztaty stacjonarne w Twoim mieście albo wybierz wersję online.

Jeśli interesują Cię warsztaty stacjonarne z tworzenia makramy kliknij w przycisk, który przekierowuje do strony z terminami oraz wszystkimi informacjami ⬇️
Warsztaty z tworzenia makramy online oraz z innych dekoracji ⬇️
Warsztaty z rękodzieła dla firm i instytucji ⬇️
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makramą i chcesz wiedzieć, czy tłumaczę w przystępny dla Ciebie sposób, to zapraszam na mój kanał Youtube. Znajdziesz tam kilka darmowych poradników, a poniżej jeden z nich ⤵️
Back to Top
pl_PLPolski