Zapisy na warsztaty ☎️ 880013157

SZUKAJ

Makrama to sztuka wiązania sznurków, znana jeszcze w starożytności. Była niezwykle popularna w latach 70. XX wieku, a teraz wraca do łask. Doskonale wpisuje się we wnętrza utrzymane w stylu boho. Dzięki niej stworzysz piękne dekoracje ścienne, a także firanki, kwietniki, abażury, serwetki, narzutki, biżuterię i wiele więcej. Wystarczy trochę praktyki, aby nauczyć się technik. Warsztaty z makramy to doskonały sposób, aby poznać podstawy tej sztuki. Zapisz się już dziś!

Kurs makramy – zacznij tworzyć piękne dzieła sztuki

Poznaj techniki wiązania sznurków i stwórz własną makramę. Warsztaty makramy to świetny sposób, aby zacząć przygodę z kreatywnym rękodziełem. Kurs przygotowany został z myślą o osobach, które nie mają żadnego doświadczenia i chcą się nauczyć techniki od podstaw. Warsztaty z makramy to 3-godzinne szkolenie, na którym dowiesz się wszystkiego o sznurkach oraz nauczysz się odmierzać materiał, aby starczyło na całą pracę. W trakcie zajęć powstanie coś niezwykłego – Twoja pierwsza, samodzielnie wykonana makrama. Warsztaty odbywają się w wielu miastach. Warsztaty makramy organizuję w miastach: Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Gdynia Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Lublin, Kielce, Białystok, Ostrołęka, Łomża, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Łódź, Płock. Sprawdź, kiedy są organizowane w Twojej okolicy i zapisz się już dziś.

Warsztaty makramy – wspaniale spędzony czas

Kurs makramy trwa 3 godziny i w jego trakcie poznasz niezbędne podstawy techniki oraz wykonasz swoją pierwszą makramę, którą będziesz mogła zabrać do domu. Otrzymasz niezbędne materiały (autorskie sznurki z mojego sklepu) i może zarazisz się pasją. Warsztaty makramy to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółką albo córką. Otrzymacie rabat przy zapisie oraz napijecie się dobrej kawy. Na końcu dostaniecie certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu. Kurs makramy to świetny sposób, aby zacząć tworzenie własnych dekoracji. Dalsze rozwijanie nowego hobby zależy tylko od Ciebie. Zapisz się na warsztaty stacjonarne w Twoim mieście albo wybierz wersję online.

Warsztaty z makramy dla początkujących w plenerze dla firm

Jeśli interesują Cię warsztaty stacjonarne z tworzenia makramy kliknij w przycisk, który przekierowuje do strony ze wszystkimi informacjami (dowiesz się między innymi jaką makramę wykonasz podczas kursu, sprawdzisz daty, miasta oraz cenę) ⬇️

Pozostałe warsztaty stacjonarne

Warsztaty z obrazów strukturalnych.

Nietypowe warsztaty – bawimy się przy winie i przekąskach tworząc duże obrazy strukturalne. Nie musisz mieć doświadczenia, to świetna zabawa dla każdego.

Warsztaty z gipsu polimerowego (lastryko) w całej Polsce ⬇️

Warsztaty z tworzenia świec sojowych dla początkujących całej Polsce ⬇️

Warsztaty z rękodzieła dla firm i instytucji (Warsztaty Terapii Zajęciowej WTZ, Koła Gospodyń Wiejskich KGW, integracje, imprezy plenerowe organizowane przez urzędy lub gminy, szkolenia terapeutów z nowych technik rękodzieła itp.)

Warsztaty online

Warsztaty z tworzenia świec sojowych online (łączymy się i tworzymy na żywo w umówionym wcześniej terminie)

Warsztaty z gipsu polimerowego online (łączymy się i tworzymy na żywo w umówionym wcześniej terminie)

Warsztaty z tworzenia makramy online – sama wykonasz aż 3 dekoracje.

Kurs zawiera aż 6 modułów, ponad 8h lekcji ⬇️

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makramą i chcesz wiedzieć, czy tłumaczę w przystępny dla Ciebie sposób, to zapraszam na mój kanał Youtube. Znajdziesz tam kilka darmowych poradników, a to jeden z nich ⤵️

Back to Top