Co robić podczas urlopu w domu? Twórz rękodzieło i rozwijaj swoje umiejętności!

Podczas urlopu w domu warto rozwijać swoje umiejętności rękodzielnicze!

Co robić podczas urlopu w domu? Twórz rękodzieło i rozwijaj swoje umiejętności! Twórz podstawki z gipsu polimerowego metodą lastryko lub marmurka.

Wprowadzenie: Wakacje to idealny czas na odpoczynek, ale co zrobić, gdy nie możemy wyjechać na wymarzone wakacje? Nie martw się! Podczas urlopu w domu możesz wciąż cieszyć się twórczymi zajęciami. Jednym z najlepszych sposobów na spędzenie czasu wolnego jest nauka tworzenia rękodzieła. W tym artykule przedstawimy Ci dwa interesujące kursy online, które pomogą Ci rozwijać umiejętności rękodzielnicze: kurs makramy online oraz kurs z gipsu polimerowego online .

1. Kurs makramy online – Odkryj sztukę wiązania sznurków!

Odkryj sztukę tworzenia makramy!

Makrama to technika tworzenia dekoracji oraz przedmiotów użytkowych, wykorzystująca tylko sznurek. Ta sztuka jest znana już od starożytności i obecnie cieszy się ponownym zainteresowaniem. Kurs makramy online pozwoli Ci poznać różne techniki wiązania sznurków i stworzyć piękne dekoracje, takie jak kwietniki, dekoracje ścienne, torebki, bransoletki a nawet ubrania. Dzięki makramie możesz stworzyć unikalne i piękne przedmioty, które wprowadzą wyjątkowy klimat BOHO do Twojego wnętrza.

Makrama dla początkujących kurs online z materiałami. Warsztaty w wersji online to 6 modułów i ponad 8 h lekcji. Każda uczestniczka wykonuje aż 3 różne dekoracje o różnym stopniu trudności.
Co robić podczas urlopu w domu? 10

2. Przebieg kursu makramy online

Dowiedz się, jak przebiega kurs makramy online!

Kurs makramy online oferowany przez Deco Eco to doskonała okazja do nauki tej fascynującej techniki. Na kursie sama wykonasz aż 3 dekoracje o różnym stopniu trudności. Nauczysz się wszystkich podstawowych splotów, poznasz różne rodzaje sznurków i materiałów oraz otrzymasz wskazówki dotyczące projektowania i tworzenia własnych wzorów. Kurs obejmuje serię krótkich filmów online, które możesz oglądać w dogodnym dla siebie czasie, co daje Ci dużą elastyczność w nauce. Kurs Makrama dla początkujących od A do Z to aż 6 modułów i ponad 8h lekcji. Możesz wybrać spośród dwóch wariantów – kurs ze wszystkimi materiałami lub bez. Po ukończeniu kursu będziesz gotowy/gotowa tworzyć piękne dzieła sztuki w technice makramy.

3. Kurs z gipsu polimerowego online – Odkryj tajniki tworzenia z gipsu!

Odkryj tajniki tworzenia z gipsu polimerowego!

Gips polimerowy to materiał, który można wykorzystać do tworzenia różnorodnych dekoracji, podstawek, naczyń, organizerów, doniczek itp. Jest to materiał łatwy w użyciu, a jego struktura po utwardzeniu bardzo przypomina ceramikę. Kurs z gipsu polimerowego online pozwoli Ci opanować 2 techniki: lastryko i marble (marmurek). Dzięki temu będziesz mógł/mogła tworzyć piękne dekoracje, biżuterię i prezenty dla bliskich.

4. Przebieg kursu z gipsu polimerowego online

Dowiedz się, jak przebiega kurs z gipsu polimerowego online!

Podstawka z gipsu polimerowego online z motywem marmurka (marble). Jak ją wykonać uczę na kursie z gipsu polimerowego online Deco Eco.

Kurs z gipsu polimerowego online oferowany przez Deco Eco to doskonała okazja do nauki tej kreatywnej techniki. Podczas kursu nauczysz się 2 podstawowych technik: modnego obecnie lastryko oraz technikę marmurka (inaczej zwaną marble). Ten kurs nie jest nagrany. To hybryda kursu stacjonarnego i online. Żeby z niego skorzystać wybierasz dzień i odpowiadający Ci przedział czasowy. Dodatkowo w ramach kursu wcześniej otrzymasz kurierem wszystkie materiały takie jak formy silikonowe, gips polimerowy Acrylic One, odpowiednie barwniki dedykowane do gipsu polimerowego, jednorazowe naczynia, rękawiczki, mieszadełka oraz inne niezbędne rzeczy. Dzięki aplikacji ClickMeeting łączysz się na żywo i podczas 3 godzin kursu wykonujesz 2 podstawki dwiema różnymi technikami. Na bieżąco otrzymujesz wszystkie instrukcje, jesteś prowadzony/prowadzona „za rękę” przez cały proces tworzenia. W trakcie możesz o wszystko zapytać. To zupełnie tak, jakbyś był/była na kursie stacjonarnym. W związku z tym że ta formuła jest obecnie bardzo popularna, często oprócz Ciebie są jeszcze 1,2 lub max. 3 inne uczestniczki. Po ukończeniu kursu będziesz w stanie tworzyć niesamowite dzieła sztuki z gipsu polimerowego, a jeśli zechcesz – otrzymasz certyfikat.

Opis kursu:

5. Korzyści z nauki tworzenia rękodzieła

Odkryj korzyści płynące z nauki tworzenia rękodzieła!

Tworzenie rękodzieła ma wiele korzyści. Po pierwsze, jest to świetny sposób na relaksację i redukcję stresu. Praca manualna pozwala oderwać się od codziennych trosk i skupić się na tworzeniu czegoś pięknego. Po drugie, rozwijanie umiejętności rękodzielniczych pomaga wzmocnić kreatywność i wyobraźnię. Tworząc własne dekoracje, możesz wyrazić swoją indywidualność i wyjątkowość. Ponadto, nauka nowych technik i umiejętności może prowadzić do rozwoju kariery w branży rękodzielniczej lub otwarcia własnego biznesu.

6. Wybór odpowiedniego kursu online

Jak wybrać odpowiedni kurs online dla siebie?

Przed zapisaniem się na kurs online, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim sprawdź opinie innych uczestników kursu, aby dowiedzieć się, czy jest on wartościowy i dobrze prowadzony. Sprawdź również, jakie umiejętności będziesz mógł/mogła zdobyć i jakie materiały będą dostarczane w ramach kursu. Ważne jest także sprawdzenie elastyczności kursu i dostępu do materiałów w dogodnym dla Ciebie czasie.

7. Tworzenie rękodzieła jako hobby

Rękodzieło jako hobby – spędzaj czas na kreatywnym zajęciu!

Tworzenie rękodzieła może być świetnym hobby, które pozwoli Ci rozwijać umiejętności i czerpać radość z własnych osiągnięć. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kurs makramy online czy kurs z gipsu polimerowego online, możesz być pewien/pewna, że spędzisz swój urlop w domu w sposób twórczy i satysfakcjonujący.

8. Twórcze pomysły na wykorzystanie umiejętności rękodzielniczych

Co możesz stworzyć po ukończeniu kursu?

Po ukończeniu kursu makramy online lub kursu z gipsu polimerowego online, będziesz miał/miała nieograniczone możliwości tworzenia pięknych przedmiotów użytkowych. Możesz wprowadzić styl BOHO do swojego wnętrza i udekorować swoje mieszkanie unikalnymi wiszącymi kwietnikami lub makramami. Możesz również tworzyć personalizowane podstawki, naczynia lub organizery z gipsu polimerowego jako prezent dla przyjaciół i rodziny. Twoje umiejętności rękodzielnicze staną się cennym zasobem, który pozwoli Ci wprowadzać własne pomysły w życie.

podkladka butelkowa zielen

Podsumowanie

Tworzenie rękodzieła podczas urlopu w domu – radosne i twórcze spędzanie czasu!

Podsumowując, jeśli szukasz ciekawych pomysłów na spędzenie urlopu w domu, warto rozważyć naukę tworzenia rękodzieła. Kurs makramy online oraz kurs z gipsu polimerowego online oferują wspaniałe możliwości rozwijania umiejętności i tworzenia pięknych przedmiotów. Przez tworzenie własnych ozdób, będziesz mógł/mogła wyrazić swoją kreatywność, zrelaksować się i czerpać radość z tworzenia czegoś unikalnego. Nie trać czasu – zapisz się na jeden z tych kursów i ciesz się twórczym urlopem w domu!


Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Q1: Czy te kursy są odpowiednie dla początkujących?

Tak, zarówno kurs makramy online, jak i kurs z gipsu polimerowego online są odpowiednie dla początkujących. Aneta, właścicielka marki Deco Eco prowadzi Cię przez cały proces nauki, a kursy są przygotowane z myślą o osobach bez doświadczenia w rękodziele.


Q2: Jak długo trwają kursy online?

Kurs makramy online trwa około 8 godzin i jest podzielony na lekcje, podczas których poznasz podstawy techniki i wykonasz swoje 3 pierwsze makramy o różnym stopniu trudności. Kurs z gipsu polimerowego online trwa około 3 – 3,5 godziny i obejmuje naukę podstawowych technik pracy z gipsem polimerowym. Podczas kursu wykonujemy 2 podstawki techniką lastryko oraz marble.


Q3: Czy materiały są dostarczane w ramach kursów online?

Tak, otrzymasz niezbędne materiały do nauki podczas kursów online. Wyślemy je kurierem lub do Paczkomatu. W przypadku kursu makramy online, otrzymasz sznurki, kije, nożyczki a nawet miarkę krawiecką. W przypadku kursu z gipsu polimerowego online, będziesz korzystać z dedykowanego gipsu Acrylic One, 4 barwników (ty je wybierasz podczas zamawiania kursu) form silikonowych (po kursie będą Twoją własnością) i wielu innych niezbędnych rzeczy.


Q4: Czy po ukończeniu kursu otrzymam certyfikat?

Tak, w ubu kursach jest możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

Q5: Jak mogę zapisać się na te kursy online?

Żeby zapisać się na kurs makramy online lub kurs z gipsu polimerowego online, odwiedź stronę internetową Deco Eco i sprawdź dostępne terminy (gips polimerowy online). W przypadku kursu makramy otrzymasz dostęp do platformy szkoleniowej do której możesz się logować w dowolnym czasie. Instrukcje logowania otrzymasz mailem, zaraz po dostarczeniu materiałów.

Linki do opisu kursów oraz zapisów:


Q6: Czy otrzymam fakturę za udział w kursie?

Tak, zawsze otrzymasz fakturę na klienta indywidualnego lub firmę. Faktury są z VAT 23%.


Q7: Czy w kursie mogą uczestniczyć dzieci?

Tak, kursy są odpowiednie dla dzieci od 8 lat.


Q8: Co jest mi jeszcze potrzebne oprócz paczki z materiałami, które otrzymam po zakupie kursu?

W kursie makramy otrzymasz wszystkie materiały, ale niezbędny będzie wieszak, na którym będziesz wyplatać. Może być to wieszak ubraniowy ze sklepów Ikea lub Jysk. Podczas kursu z gipsu polimerowego online niezbędne jest zabezpieczenie stołu folią lub papierem. Niezbędna jest także waga kuchenna, najlepiej elektroniczna do 5 kg.

co robić podczas urlopu jak nauczyć się makramy pomysł na spedzanie czasu pomysły na wieczór panieński urlop w domu warszawa warsztaty kreatywne warsztaty makramy warsztaty rękodzieła warsztaty ze świec sojowych warsztaty z makramy wieczór papnieński